Strona główna » Gates of Olympus

Gates of Olympus to automat, który został wydany pod koniec lutego 2021 roku i został opracowany przez Pragmatic Play. Niemal natychmiast zyskał popularność wśród graczy, ponieważ ma ciekawy i nietypowy motyw związany ze starożytnymi greckimi mitami. Po otwarciu automatu gracz zostaje powitany przez boga Zeusa, który znajduje się po prawej stronie ekranu podczas przewijania bębnów. Za pomocą swoich magicznych mocy może on przypadkowo aktywować bardzo przydatną dla graczy funkcję mnożnika.

Ten slot wideo ma 6 bębnów i 5 rzędów. Wykorzystuje mechanikę scatter, więc nie trzeba uczyć się lokalizacji wygrywających linii. Dzięki temu użytkownicy mogą w pełni skoncentrować się na procesie wyboru zakładów, jednocześnie zanurzając się w fascynującym świecie starożytnej Grecji.

Gates of Olympus: recenzja online

W Gates of Olympus można grać w dwóch trybach: na prawdziwe pieniądze i za darmo. Na naszej stronie znajdziesz wersję demo tego slotu. Nie musisz rejestrować profilu ani dokonywać wpłaty, aby przetestować slot, ponieważ jest on dostępny dla absolutnie wszystkich gości zasobu. Aby rozpocząć grę, wystarczy wybrać żądaną maszynę i kliknąć przycisk „Zagraj w demo”. Dzięki tak prostym czynnościom będziesz mógł kręcić bębnami za darmo i spróbować szczęścia nie dla zysku, ale dla zabawy.

Niemożliwe jest zdobycie prawdziwych pieniędzy grając w trybie demo. Można go jednak wykorzystać do zdobycia praktycznego doświadczenia. Dzięki tej opcji obstawiania możesz dobrze poznać zasady gry na slocie, a także opracować własną strategię obstawiania. Jeśli zdasz sobie sprawę, że szczęście jest dziś po twojej stronie, możesz bezpiecznie spróbować wykonać obroty za prawdziwe pieniądze.

Jak grać na slocie Gates of Olympus?

Aby gra przy użyciu waluty fiducjarnej nie okazała się stratą czasu, należy dobrze zapoznać się z zasadami slotu. Dzięki temu znacznie zwiększysz swoje szanse na wygraną. Gates of Olympus wykorzystuje mechanizm Pay Anywhere, co oznacza, że nie trzeba tworzyć określonych kombinacji, aby wygrać. Wygrane trafią na konto gracza w momencie, gdy na ekranie pojawi się od 8 do 12 identycznych symboli. Mnożnik rundy bonusowej jest teraz dostępny w zwykłym trybie gry. Pojawia się on losowo na ekranie w postaci wielokolorowych kul, zwiększając kwotę wygranej użytkownika od 2 do 500 razy.

Jedną z cech tego automatu jest funkcja Ante Bet. Dzięki niej szanse na zdobycie rundy bonusowej zostają podwojone. Można ją aktywować samodzielnie, klikając specjalny przycisk po lewej stronie ekranu. Należy jednak pamiętać, że w tym trybie gry będziesz musiał zapłacić 25% więcej za zakład.

Jak wygrać?

Oczywiście każdego gracza interesuje pytanie, jak wygrać na slocie Gates of Olympus. Niemożliwe jest udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ sam automat działa w oparciu o generator liczb losowych. Dlatego nie ma sposobu, aby zagwarantować 100% wygranej, ale można zwiększyć swoje szanse na wygraną. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest zapoznanie się z tabelą wypłat. W tej grze środki trafiają na konto gracza za pojawienie się następujących symboli:

 • korona
 • klepsydra
 • pierścień
 • kielich;
 • klejnoty w różnych kolorach.

Najniżej płatnymi symbolami są klejnoty w odcieniach niebieskiego, zielonego, żółtego, fioletowego i czerwonego. Jeśli zdobędziesz 12 kamieni w tym samym kolorze, gracz otrzyma kwotę pieniędzy, która może wynosić od 2 do 10-krotności zakładu. Najwyżej płatnym symbolem jest korona. Gdy się pojawi, wielkość zakładu użytkownika wzrasta o:

 • 8-9 symboli – x10;
 • 10-11 symboli – x25;
 • 12-30 symboli – x50.

Warto zwrócić uwagę na symbol Zeusa, który pełni rolę scattera. Może on pojawić się na dowolnym bębnie. Gdy pojawią się cztery takie symbole, gracz otrzyma zakład x3, a sześć symboli Scatter zwiększy kwotę jego inwestycji o 100 razy.

RTP

Domyślny RTP automatu wynosi 96,5%, a house edge 3,5%. Wskaźnik ten jest całkiem dobry, ponieważ średnio różne automaty mają zwrot dla gracza na poziomie 95%. Warto jednak zauważyć, że zwrot z inwestycji klienta może być niższy ze względu na różne zakresy RTP. Każdy zakład hazardowy ustala własną wartość zwrotu, która może mieścić się w następującym zakresie: od 94,50% do 96,50%.

Zmienność automatu Gates of Olympus jest uważana za wysoką. Parametr ten odpowiada za jakościowe i ilościowe wskaźniki wygranych w automatach. Oznacza to, że pokazuje częstotliwość występowania i kwotę nagród pieniężnych. Ze względu na wysoką zmienność, będziesz mógł otrzymywać wygrane dość rzadko, ale ich kwota będzie duża.

Poruszanie się po automatach online

Pragmatic Play to jedna z najlepszych firm na rynku. Tworzy wyjątkowe sloty, które wyróżniają się przyjaznym dla użytkownika i intuicyjnym interfejsem. Aby postawić zakład, wystarczy wybrać jego wielkość za pomocą klawiszy „+” i „-„, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu. Warto zauważyć, że pod nim znajduje się napis „Autoplay”. Po jego włączeniu gracze będą mogli ustawić następujące parametry:

 • turbo spin;
 • szybkie obroty;
 • pominięcie ekranu powitalnego;
 • liczbę obrotów.

Dzięki tej funkcji każdy użytkownik może dostosować grę do własnych potrzeb. Warto również zwrócić uwagę na nawigację, która znajduje się w lewym dolnym rogu. Gracze mogą tam znaleźć sekcję z ustawieniami, w której mogą włączać i wyłączać następujące opcje:

 • tryb oszczędzania baterii;
 • szybkie obroty;
 • muzyka w tle
 • efekty dźwiękowe;
 • wygaszacz ekranu.

Pod przyciskiem ze znakiem „i” znajduje się strona informacyjna, na której można znaleźć tabelę wypłat i wszystkie podstawowe zasady gry.

Bonusy w grze Gates of Olympus

Ten slot oferuje użytkownikom unikalną grę bonusową o nazwie Tumble, co tłumaczy się jako „Upadek”. Jest ona uruchamiana w momencie aktywacji zwycięskiej kombinacji podczas obrotu bębnów. Wszystkie symbole, które przyniosły zwycięstwo, znikają z ekranów, a obrazy, które znajdowały się nad nimi, spadają na swoje miejsca. Ta funkcja jest bardzo korzystna, ponieważ liczba wygranych w tym przypadku jest nieograniczona. Po jej zakończeniu wszystkie są sumowane i wypłacane graczowi.

Podczas gry bonusowej na bębnach może nagle pojawić się symbol mnożnika. Po jej zakończeniu wszystkie zostaną zsumowane, a następnie zwiększą całkowitą wygraną. Oprócz tych funkcji gracz może skorzystać z darmowych spinów, które można uzyskać za wylądowanie co najmniej czterech symboli Zeusa. Za to gracz otrzyma 15 darmowych spinów, dzięki którym będzie mógł wygrać jeszcze większą sumę pieniędzy.

Często podczas swojej akcji gracze mogą uzyskać dość znaczące nagrody. Dlatego wielu graczy jest zainteresowanych możliwością zakupu darmowych spinów. Ta gra daje im taką szansę. Ta funkcja nazywa się Bonus Buy. Możesz ją aktywować, klikając specjalny znak znajdujący się po lewej stronie ekranu. W tym celu będziesz musiał zapłacić 100-krotność kwoty zakładu. Ważne jest, aby pamiętać, że tej funkcji nie można łączyć z Ante Bet.

Jest to portal informacyjny na temat hazardu i wszystkiego, co z nim związane, w tym kasyn online. Administracja strony nie może i nie ponosi odpowiedzialności za działania odwiedzających. Strona nie zachęca ani nie zmusza odwiedzających i użytkowników do uprawiania hazardu w jakikolwiek sposób. Ta strona nie jest zakładem hazardowym ani operatorem, nie akceptuje płatności i opłat, nie prowadzi gier na pieniądze i nie reklamuje bezpośrednio ani pośrednio kasyn. Strona służy wyłącznie celom informacyjnym. Zdyscyplinuj się, hazard może uzależniać!