Amatic

Strona główna » Amatic

Firma Amatic została założona w Austrii w 1993 roku. Początkowo deweloper produkował oprogramowanie dla kasyn offline. Od 2011 roku producent Amatic zaczął rozwijać niszę hazardu online. Austriacka firma znana jest również pod marką Amanet.

ASORTYMENT GIER PRODUCENTA AMATIC

Deweloper Amatic produkuje oprogramowanie, które łączy w sobie standardowe parametry i wysokiej jakości grafikę automatów wideo. Główny produkt firmy Amatic – maszyny w ukraińskich kasynach z bębnami i liniami. Portfolio dostawcy obejmuje również popularne wersje ruletki, pokera wideo i innych gier karcianych.

Charakterystyczne cechy automatów Amatic – obecność funkcji bonusowych i wysokie stopy zwrotu. Rundy nagród są uruchamiane po upadku specjalnych symboli (Wild lub Scatter). Najczęściej używane są następujące funkcje bonusowe:

Zastąpienie obrazków podstawowych.
Uruchomienie darmowych obrotów.
Darmowe obroty z rozszerzającymi się symbolami.
Ułożone symbole Wild.
Symbol Scatter.

Większość automatów Amatik posiada RTP 96%. Wartości zwycięskich kombinacji mogą osiągnąć wartości x5000, x10 000 i więcej. Duże wypłaty są często przyznawane za symbole Scatter, które są wypłacane bez odniesienia do aktywnych linii.

POPULARNE AUTOMATY AMATIC

Lista najlepszych slotów obejmuje głównie gry, które były popularne w klubach naziemnych. Do takich można przypisać klasyczne wersje i maszyny z funkcjami bonusowymi. Przedstawiciele klasyki – Hot Fruits 40, All Ways Hot Fruits, Hot Fruits. Automaty z bonusami – Casanova, Wild Shark itp.

Popularność automatów Amatic online wynika z faktu, że ich wersje offline są nadal dostępne w prawdziwych klubach gier. Doświadczeni gracze mogą zalogować się do kasyna online i zacząć grać na automatach Amatic przez Internet. Jednocześnie automaty można uruchomić za darmo, bez konieczności rejestracji konta.

RECENZJA NAJLEPSZYCH SLOTÓW

Automat online Casanova składa się z 5 bębnów. Gracz będzie mógł zaangażować do 20 linii wypłat. Cechy gry – symbol Wild i darmowe obroty.

Automat Wild Shark – automat wideo o tematyce morskiej. Na pięciu bębnach można ustawić liczbę aktywnych linii (do 50). Duże wygrane przynoszą symbole Wild, które dają bloki w formacie 1 * 4.

Klasyczna wersja Hot Fruits 40 jest wyposażona w proste zasady wypłat i szeroki zakres zakładów. Kombinacje nagród są tworzone od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego bębna. Maksymalne wygrane są zapewniane, jeśli symbole Wild pokrywają wszystkie pozycje pola gry.

NA JAKICH PLATFORMACH MOŻNA GRAĆ ONLINE

Dostawca Amatic produkuje maszyny, które działają na wszystkich popularnych platformach. Do gry można używać komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów i tabletów. Wysoka jakość grafiki jest gwarantowana niezależnie od wielkości ekranu urządzenia.

Soft od dewelopera Amatik jest dostępny w prawie wszystkich licencjonowanych kasynach online. Najlepsi operatorzy korzystają z automatów Amatic, ponieważ są one wyposażone w wysokie zwroty i proste zasady wypłat. Możesz grać online na komputerze i telefonie komórkowym. Przetłumaczono za pomocą www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Jest to portal informacyjny na temat hazardu i wszystkiego, co z nim związane, w tym kasyn online. Administracja strony nie może i nie ponosi odpowiedzialności za działania odwiedzających. Strona nie zachęca ani nie zmusza odwiedzających i użytkowników do uprawiania hazardu w jakikolwiek sposób. Ta strona nie jest zakładem hazardowym ani operatorem, nie akceptuje płatności i opłat, nie prowadzi gier na pieniądze i nie reklamuje bezpośrednio ani pośrednio kasyn. Strona służy wyłącznie celom informacyjnym. Zdyscyplinuj się, hazard może uzależniać!